ALC Gayrimenkul

ALC Gayrimenkul konusunda tüm mesleki eğitimlerini tamamlamış portföy yöneticileri ile Ulusal gayrimenkul pazarında başarısını kanıtlamış bir hizmet sunmaktadır…

ALC Gayrimenkul proje aşamasındaki gayrimenkulün bölge araştırmasını, avantaj, dezavantaj, fırsat ve risklerini, müşterilerin proje beklentilerinin tespiti ve analizi gerçekleştirir.

Birikim veya gayrimenkulünüzün değerinin artırılması için gerekli çalışmaları yürütür. Yatırım beklentilerinizi değerlendirilerek, doğru yatırım stratejileri oluşturulur.

ALC Gayrimenkul

ALC Gayrimenkul iş dünyasının gerektirdiği olguların bilinci ile alıcı – satıcı, kiraya veren ve kiracı arasında tüm hukuki altyapıyı hazırlayarak en verimli sonuca yönelik çalışmalar yürütür.

ALC Gayrimenkul deneyimli danışmanları ile bölgenin imar planları doğrultusunda raporlar hazırlar, Hisseli arazilerin hissedarları ile uzlaşma sürecini organize eder ve projelendirir..

ALC Gayrimenkul yatırım amaçlı edinilmiş gayrimenkullerin, kiracı ev sahibi ilişkisinin sürdürülmesi ve gayrimenkul sahibi için en karlı hale getirilmesinin profesyonel bir şekilde sağlanmaktadır.